Wszystko, co powinnaś wiedzieć o różu do ust

Jeśli chodzi o makijaż ślubny, niektóre panny młode lubią odważne czerwone szminki, podczas gdy inne są bardziej skłonne do neutralnych palet. Ale co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że możesz całkowicie zrezygnować ze szminki i zamienić ją na długotrwały zabieg kosmetyczny na usta, który nie wyblaknie po pierwszym kieliszku szampana? Tak, taki zabieg istnieje – a panny młode mogą rozważyć go na swój wielki dzień.

Co to jest Lip Blushing?

Lip Blushing to zabieg poprawiający kolor ust, który wykorzystuje francuską technikę rozświetlacza do podkreślenia odcienia ust.

Specjalista w dziedzinie infuzji NanoColor, Dominique Bossavy, opisuje róż do ust jako „procedurę przywracania koloru, która polega na delikatnej implantacji pigmentów w warstwy tkanki wargowej w celu wzmocnienia i ożywienia utraty koloru oraz stworzenia definicji”. W rezultacie usta zawsze wyglądają jak muśnięte naturalną i pochlebną, lekką szminką.

Poznaj eksperta

Dominique Bossavy jest specjalistką od infuzji nanokoloru i ekspertką w dziedzinie kosmetyki permanentnej. Jej kliniki znajdują się w Beverly Hills, Nowym Jorku i Paryżu.

Bez względu na to, czy jesteś przyszłą panną młodą, druhną, czy po prostu gościem weselnym, który zawsze chce pokazać swoją najlepszą twarz, ta procedura może być warta zachodu, w zależności od Twoich potrzeb. Oto wszystko, co musisz wiedzieć przed, w trakcie i po tej popularnej procedurze, która sprawi, że Twoja buzia będzie wyglądać idealnie 24/7.

Jak długo trwa zabieg Lip Blushing?

Po pierwsze, duży plus: nie jest to superdługi zabieg. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, konieczne jest przeprowadzenie kilku sesji, ale nie będą one trwały dłużej niż godzinę. Po wstępnej konsultacji, pigmenty są mieszane i nakładane. Rezultat daje Twoim ustom odrobinę odrodzenia. „Pomyśl o dziecku, które ma urocze usta w kształcie łuku kupidyna, które są zrównoważone, jasne i często opisywane jako różowe” – wyjaśnia Bossavy. „Ten kontrastujący kolor z czasem blaknie. Odzyskanie tego koloru jest efektem końcowym”. Zauważa: „Większość kobiet nie chce mieć sztucznego lub przesadzonego wyglądu makijażu. Chcą podkreślić swoje cechy, aby wyglądać jak najlepiej”. To jest właśnie ostateczny cel różu do ust.

Czy róż do ust może zaszkodzić?

Czy słyszałaś powiedzenie: „Piękno to ból?”. W przypadku tej procedury nie musisz się o to zbytnio martwić. Bossavy mówi, że najprawdopodobniej nie odczujecie żadnego bólu, ale będziecie odczuwać lekkie wibrujące uczucie ping. Jeśli poradzicie sobie z wyciskaniem brwi, to z pewnością przeżyjecie ten zabieg.

Czy to działa na wszystkich odcieniach skóry?

Prosta odpowiedź brzmi: tak, ale wyniki są różne. Naturalnie, z czasem jaśniejsze odcienie skóry będą bladoróżowe, a ciemniejsze przybiorą kolor brązowy lub szary. Usta muszą być rozgrzane, aby usunąć ich naturalny ciemnobrązowy lub szary kolor, wyjaśnia. „Częściej kobiety kolorowe lub te o głębszym odcieniu ust mają hiperpigmentację w obrębie tkanki wargowej”, mówi Bossavy. „Czasami jest to w bardziej szary lub brązowy odcień, a jeśli istnieje rozbieżność w kolorze, może być ciemniejsze i jaśniejsze obszary. Celem różu do ust jest raczej stworzenie równowagi i uwydatnienie lub skorygowanie kolorów naturalnej tkanki ust i odcieni skóry. W przypadku ciemniejszych ust, ocieplę szarawe, ciemne kolory do bardziej miękkiej tkanki ust, która uzupełni i podkreśli, lub stworzę bardziej równomierny ton dla całego obszaru ust.”

Ile kosztuje Lip Blushing?

Procedura ta zaczyna się od 4000 dolarów, ale może być postrzegana jako inwestycja. Pomyśl o tym: Wyniki mogą trwać cię sposób po ślubie i dobrze do miesiąca miodowego. „Bazując na tysiącach pacjentek, które miały robiony lip blushing, mogę powiedzieć, że pigmenty mogą utrzymywać się nawet do trzech lat”, mówi Bossavy.

Czy powinnaś go wykonać przed ślubem?

Aby być po bezpiecznej stronie, zaleca się wykonanie tego zabiegu na co najmniej cztery do sześciu tygodni przed wielkim dniem. Według Bossavy, po sesji może pojawić się ekstremalna suchość, a także różne wrażliwości na wszczepiony kolor. Zaleca się delikatne złuszczanie i nawilżanie ust przed pierwszym zabiegiem.

Jakie są wskazówki dotyczące pielęgnacji?

Bossavy ostrzega, aby nie nasycać ust produktami zawierającymi emolienty, olejki lub chroniącymi barierę ochronną, ponieważ każdy z nich uniemożliwi prawidłowe osadzenie się przeniesionych pigmentów w tkance. „Pielęgnacja pozabiegowa składa się z balsamu, który daję wszystkim pacjentom do religijnego stosowania” – mówi. Radzi ona również, aby nie stosować dużej ilości wody na twarz i usta, ponieważ może to również zakłócić proces gojenia.

Czy naprawdę warto stosować róż do ust?

Sami oceńcie, ale my uważamy, że tak. Ponieważ róż do ust naprawdę może przejść długą drogę – szczególnie w dniu ślubu, kiedy będziesz się całować, jeść, tańczyć i pocić – jest to inwestycja, która sprawi, że nie będziesz się martwić o swój nieskazitelny wygląd bez makijażu przez cały dzień (i nie tylko).

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Inne