Wszystko, co musisz wiedzieć o 20-letnim związku Pink i Carey’a Harta

Na szczycie 2020 roku, Pink i jej mąż Carey Hart świętowali 15 lat małżeństwa! Piosenkarka „So What” zabrała nas wszystkich w dół alei pamięci z postem na Instagramie pełnym złotych throwbacków.

„15 lat. Dumni z nas, kochanie. Zobacz, czasami bycie upartym się opłaca” – napisała. „Co to była za dzika jazda, kiedy już nauczyliśmy się, jak pozostać w naszej linii wyścigowej. Za nami przynajmniej następne 15 miesięcy hahaha. Kocham cię i kocham naszą rodzinę.

Nie zawsze wszystko szło gładko dla tych dwojga. Ale kilka rozstań i kilkoro dzieci później, są silni jak zawsze.  Więc w hołdzie tym dwóm ptakom miłości, które obchodzą milową rocznicę, spoglądamy wstecz na ich związek.

2001: Spotykają się na Letnich Igrzyskach X Games i zaczynają się umawiać

Jean-Paul Aussenard/Getty

Wokalistka „What About Us” i Hart poznali się w 2001 roku na Letnich Igrzyskach X Games w Filadelfii. Pink powiedziała w wywiadach, że przyciąga ją do niego jego złośliwa persona, jak podaje Pop Sugar. Piosenkarka i zawodnik motocrossowy wkrótce zaczęli się spotykać.

2003: Rozstali się po raz pierwszy

Dwójka rozstała się w 2003 roku na krótki okres czasu. Artystka „Raise You Glass” powiedziała USA Today, że zachowanie bad-boy’a szybko się zestarzało. „Podniecenie się wyczerpuje”, powiedziała po tym, jak spędziła z nim „kilka nocy w szpitalu, kiedy był załamany”. 

2005: Znowu razem i zaręczeni

Jeffrey Mayer/Getty

Pink oświadczyła się Pink na jednym z wyścigów, trzymając w górze tabliczkę z napisem „Wyjdziesz za mnie”, jak donosi Pop Sugar. Jakie to postępowe! On oczywiście powiedział „tak!”.

2006: Ślub na Kostaryce

Para zawiązała węzeł na spokojnej ceremonii na plaży w Kostaryce. Suknia Pink od Monique Lhuillier pasowała do niej z wielką satynową czarną kokardą i pasującą wstążką do włosów.

2008: Ponownie zakończyli związek, ale potem ponownie się zjednoczyli

Jason Merritt/Getty

Po dwóch latach małżeństwa, Pink ogłosiła na swojej stronie internetowej, że para się rozstaje, jak donosi Pop Sugar. W oświadczeniu czytamy: „Najważniejszą rzeczą, którą wszyscy powinniście wiedzieć, jest to, że Carey i ja bardzo się kochamy. W tym rozstaniu nie chodzi o zdradę, gniew czy walkę. Wiem, że brzmi to jak banalne bzdury, ale jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i nadal nimi pozostaniemy.” Rozstanie było inspiracją dla jej hitu z 2008 roku, „So What”. Pink otwiera piosenkę śpiewając: „Chyba straciłam męża, nie wiem, gdzie on się podział”. Według Us Weekly, Pink twierdzi, że piosenka była „wymiotem prawdy” i przyczyniła się do ich pojednania po tym, jak poprosiła go o występ w teledysku.

2011: Witaj na świecie, Willow!

Christopher Polk/AMA2010/Getty

W czerwcu 2011 roku oboje powitali na świecie nowego członka rodziny. Pink poinformowała o narodzinach swojej córki Willow na Twitterze pisząc: „Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać naszą nową, piękną, zdrową i szczęśliwą córeczkę Willow Sage Hart. Jest cudowna, tak jak jej tatuś”.

2011: Debiut Willow na czerwonym dywanie

Jeffrey Mayer/Getty

Pink i Hart przedstawiają Willow światu na premierze Happy Feet Two w Los Angeles.

2016: Rodzina ponownie trafia na czerwony dywan

Tommaso Boddi/Getty 

Rodzina po raz kolejny pojawiła się razem na premierze filmu „Alicja w lustrze”. Willow miała na sobie cudowną błyszczącą sukienkę z butami w stylu biker-chic – bez wątpienia naśladując swoją mamę.

2016: Rodzina się powiększa!

W grudniu 2016 roku Pink i Hart powitali w swojej rodzinie kolejną gromadkę radości. Ich syn, Jameson urodził się zaledwie jeden dzień po Bożym Narodzeniu.

2017: Dopasowane stroje

Christopher Polk/Getty

Pink, Hart i Willow ubrali się na kolejne rodzinne wyjście na czerwony dywan. Internet nie mógł wyjść z podziwu nad słodyczą tej rodzinnej koordynacji strojów.

Luty 2019: Pink otrzymuje gwiazdę na Hollywood Walk of Fame

Pink zostaje uhonorowana gwiazdą na Hollywood Walk of Fame w Los Angeles, a ceremonia odsłonięcia jest rodzinną sprawą.

Axelle/Bauer-Griffin/Getty

2019: Czas dla rodziny

John Shearer/Getty

Podczas wywiadu z Entertainment Tonight podczas CMA Awards, Pink powiedziała, że po dwu i pół rocznym nagrywaniu i koncertowaniu zrobi sobie przerwę od muzyki, aby spędzić więcej czasu z rodziną. „Willow wróciła już do szkoły, a Jameson wkrótce rozpocznie naukę w przedszkolu, więc będzie to rok rodziny” – powiedziała.

Czerwiec 2020: Pink Opens Up o poradnictwie dla par

Według Us Weekly, Pink ujawniła, że ona i Hart mają doradztwo dla par, aby podziękować za długowieczność ich związku. „To jedyny powód, dla którego wciąż jesteśmy razem, ponieważ, wiesz, myślę, że partnerzy po długim czasie, po prostu mówimy – nie mogę powiedzieć, że to jest rzecz mężczyzny i kobiety, myślę, że to jest rzecz partnera, rzecz małżonka – że po prostu mówisz dwoma różnymi językami”, powiedziała.

2020: Słodkie Tributes urodzinowe

Hart dała Pink najsłodszy hołd na Instagramie w jej 40. urodziny.

Wszystkiego najlepszego dla mojej MUCH lepszej połowy, @pink”, napisał. „Byłem w / ty przez prawie połowę twojego życia! To było tak niesamowite obserwować, jak rośniesz z młodego piekła raiser, do najlepszej mamy, aby kiedykolwiek to zrobić, wzór do naśladowania, filantrop, ikona i żona.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Inne