Wszystkie szczegóły dotyczące bajkowego angielskiego ślubu Indii Hicks i Davida Flinta Wooda

Piątek, 10 września 2021 roku, był magicznym dniem dla projektantki Indii Hicks. Po dwukrotnym przełożeniu ślubu z powodu pandemii koronawirusa, w końcu mogła poślubić swojego partnera od 25 lat i ojca piątki dzieci, byłego szefa reklamy Davida Flinta Wooda, w swojej rodzinnej wiosce w Oxfordshire. Pomimo odwołania ślubu, Hicks nie mogła wyobrazić sobie bardziej idealnego dnia.

Zdjęcie autorstwa Davida Loftusa dla India Hicks

„To jest o wiele mniej o planowaniu ślubu podczas Covid, a o wiele więcej o mówieniu 'Będę'”, mówi India do Brides. „Ksiądz poprosił nas, abyśmy odnieśli się do przyszłości, 'Będę’ w przeciwieństwie do 'Robię’ w końcu po 25 latach”.

Zakochani rozpoczęli swój weekend ślubny z niekonwencjonalną kolacją w formie zasiadanej i tańcami w noc przed ceremonią. Następnego dnia, w kościele parafialnym w Brightwell Baldwin, oficjalnie zawarli swój związek, a świętowanie zakończyli lunchem w Lord Nelson Pub.

Para zaplanowała wyjątkowy dzień pełen osobistych akcentów, rodzinnego znaczenia i wartości sentymentalnych. Wszystko, od serwetek po menu, miało ważne znaczenie, a członkowie ich rodziny odegrali kluczową rolę we wszystkich uroczystościach. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym wspaniałym ślubie.

Zdjęcie autorstwa Davida Loftusa dla India Hicks

Jako córka chrzestna księcia Karola i wnuczka lorda Louisa Mountbattena, India uczestniczyła w wielu królewskich weselach. W wieku 13 lat była nawet druhną księżnej Diany na tym kultowym, transmitowanym na cały świat wydarzeniu. Teraz, 40 lat później, projektantka mogła zawiązać węzeł na swoim własnym wymarzonym ślubie w znacznie bardziej kameralnym otoczeniu.

„Nasz ślub zawsze miał być trochę niezwykły”, mówi Hicks. „Jak często zdarza się, że panna młoda jest prowadzona do ołtarza z trzema wysokimi synami przed nią, córką jako jej główną druhną za nią, a najstarszym synem obok niej, który odchyla welon i oddaje ją swojemu ojcu!”.

Weekend ślubny rozpoczął się od pięknej kolacji na polu w Brightwell Baldwin, Oxfordshire, „przed domem, który zbudowaliśmy tam kilka lat temu” – zauważa India to Brides. Para zaprosiła 100 swoich najbliższych przyjaciół i członków rodziny, aby zjeść i przetańczyć całą noc. Hicks chciała rozpocząć imprezę jeszcze przed ceremonią, aby zbudować poczucie wspólnoty wśród swoich gości.

Jej plan na wieczór panieński? „Kolacja i trochę tańca w noc przed naszym ślubem, nie tylko dlatego, że wszystko, co robiliśmy, działo się do tyłu, ale z myślą, że wszyscy będą bardziej zrelaksowani w kościele następnego ranka, nie w wyniku łagodnego kaca, ale z powodu koleżeństwa z tańca na polu razem” – napisała później na Instagramie.

Panna młoda zadbała o to, aby wnieść swój charakterystyczny styl do wszystkich aspektów dekoracji ślubnej. „Zaprojektowałam serwetki, których używaliśmy podczas kolacji, we współpracy z Pomegranate Inc” – dzieli się India. „Zostały one ręcznie wydrukowane w Indiach w kolorze białym na kremowym ze złotą nitką wokół krawędzi”.

Samo menu kolacji zawierało godne uwagi pozycje, które przyjaciele wykonali z miłością i troską. Claire, ich „top banana”, ugotowała ciasto z twarogiem i gruszkami na główne danie. Na przystawki i dania dodatkowe sąsiad przyniósł różne sery, a ich bliski przyjaciel upiekł ręcznie robiony chleb.

W noc przyjęcia, Hicks miała na sobie długą białą suknię syrenkę z koronkowymi detalami i rękawami ze wstążką od Naeem Khan, przyjaciela z czasów, gdy była modelką.

Zdjęcie David Loftus dla Indii Hicks Zdjęcie David Loftus dla Indii Hicks

W dniu ślubu, Hicks założyła koronkową suknię w kolorze kości słoniowej zaprojektowaną przez Emilię Wickstead. „Emilia Wickstead stworzyła suknię, która idealnie pasowała do kościoła na angielskiej wsi,” wspomina Hicks. Elegancka suknia z długimi rękawami, wysokim dekoltem i rozkloszowaną spódnicą była inspirowana Grace Kelly, ale w nowoczesnym wydaniu. Panna młoda nosiła również buty od Christiana Louboutina, którego dwie córki były druhnami na ślubie.

„Obrączka została wybrana przez Davida i mnie podczas wiosennego pobytu w Paryżu. Zaprojektowała ją Charlotte Chenais, a wewnątrz znajduje się sekretny grawerunek od Davida” – mówi India. Na obrączce wygrawerowano słowa „amor vincit omnia”, co tłumaczy się jako „miłość zwycięża wszystko”.

A co z panem młodym? „David miał na sobie garnitur od Ralpha Laurena, którego oboje znamy i podziwiamy od wielu lat” – dzieli się India. „Poznałam Ralpha, kiedy po raz pierwszy zaczęłam modelować, dawno, dawno temu”.

@indiahicksstyle/Instagram

Duet przeprowadził swoją ceremonię następnego dnia w Brightwell Baldwin Parish Church w Oxfordshire, który ma znaczenie dla rodziny Hicks. „Brałam ślub w kościele, w którym zostałam ochrzczona i gdzie został pochowany mój ojciec, nasi najbliżsi przyjaciele i rodzina wypełnili ławki, a angielskie słońce pojawiło się nawet przez witraże” – dzieli się India. „Hymny, które śpiewaliśmy, czytania, które wybraliśmy, modlitwy, które były czytane odzwierciedlały nasze brytyjskie wychowanie”.

Ponieważ Hicks i Wood są razem od 25 lat, wiedzieli, że piątka ich dzieci będzie

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Inne