Ślub z okazji niedzielnego brunchu w Columbus, Ohio

Chociaż Brooke Ellis i Geoffrey Schwartz potrzebowali dwóch lat, aby przejść od współpracowników do znaczących osób, gdy tylko zaczęli się umawiać w sierpniu 2016 roku, dwójka kreatywnych szybko się zakochała. Zaręczyli się mniej niż rok później, pod koniec maja 2017 roku, kiedy Geoffrey zaproponował z pierścionkiem zaręczynowym ukrytym wewnątrz książki z ich ulubionej księgarni na Brooklynie. Następnie, nowojorska para wyznaczyła datę na zaledwie sześć miesięcy od siebie i udała się do Columbus w stanie Ohio na swój wielki dzień 11 listopada 2017 roku.

W Columbus, Brooke i Geoffrey wybrali Strongwater jako swoje miejsce ze względu na „mieszankę estetyki Starego Świata i estetyki przemysłowej”, a także jej wsparcie dla lokalnych artystów i społeczności. „Większość magazynu jest wykorzystywana jako przestrzeń dla lokalnych artystów, co daje budynkowi tak wspaniałą energię” – mówi panna młoda. Brooke i Geoffrey wykorzystali to miejsce na kameralny, niedzielny brunch ślubny, podczas którego wszyscy delektowali się mocną kawą, mimozami i przekąskami śniadaniowymi, zanim obejrzeli, jak para wiąże węzeł małżeński. „To naprawdę pasowało do naszej wizji koleżeństwa i rozmów”, wyjaśnia panna młoda.

Więc, jeśli Waszym ulubionym posiłkiem jest brunch i wolicie wznosić toasty mimozą niż martini, czytajcie dalej, aby zobaczyć więcej zdjęć z jesiennego ślubu, sfotografowanego przez Addison Jones!

Photo by Addison Jones Photo by Addison Jones Photo by Addison Jones

„Chciałam czegoś w stylu bohemy, odważnego i zdecydowanie nie ślubnego,” mówi Brooke o swoich poszukiwaniach sukni ślubnej. „Kiedy zobaczyłam tę suknię Alexandra Wanga w Barneys, wiedziałam, że to jest właśnie to – i że będę mogła nosić ją ponownie”. W rzeczywistości była tak pewna, że nawet nie przymierzała innych sukni.

Z tak prostą suknią, panna młoda zdecydowała się na „duży” bukiet, wybierając organiczny projekt z róż, jaskier, lilii, ciemierników i jagód otoczonych liśćmi eukaliptusa i paprociami.

Zdjęcie autorstwa Addison Jones Zdjęcie autorstwa Addison Jones

„Poprosiliśmy naszą drogą przyjaciółkę, artystkę Lisę Boumstein-Smalley, aby zaprojektowała naszą ketubę,” mówi Brooke. „Ketuba, czyli żydowski kontrakt ślubny, prosi, abyście byli równymi partnerami w życiu, przyjaźni i miłości. Podpisując ją czuliśmy się naprawdę doniośle!”.

Photo by Addison Jones Photo by Addison Jones Photo by Addison Jones

Bujna chuppah pokryta zielenią pełniła rolę centralnego punktu miejsca ceremonii. „Nasza florystka użyła również wielu roślin doniczkowych i paproci, aby wszystko było bardziej zrelaksowane i prawdziwe,” dodaje Brooke. Para stanęła na zabytkowym dywanie, który teraz ma swoje miejsce w ich domu.

Zdjęcie autorstwa Addison Jones Zdjęcie autorstwa Addison Jones Zdjęcie autorstwa Addison Jones Zdjęcie autorstwa Addison Jones Zdjęcie autorstwa Addison Jones Zdjęcie autorstwa Addison Jones

Po przejściu do ołtarza z rodzicami, Geoffrey i Brooke pobrali się w nowoczesnym stylu żydowskiej tradycji. „Uwzględniliśmy siedem błogosławieństw, ale napisaliśmy własną interpretację każdego z nich i zaprosiliśmy członków rodziny do ich odczytania” – opisuje panna młoda.

Photo by Addison Jones Photo by Addison Jones Photo by Addison Jones Photo by Addison Jones Photo by Addison Jones

Po ślubach odbył się brunch na siedząco, a goście znaleźli drogę do bielonych stołów zwieńczonych eleganckimi czarnymi ładowarkami i bujnymi kompozycjami z paproci, eukaliptusa, róż i jaskier. Na posiłek składały się sezonowe sałatki, frittata i tosty z chałki. „Wszyscy pytali o przepis!” – mówi Brooke. Zamiast tortu, para podała wybór pączków, aby dopełnić poranny posiłek.

Zdjęcie autorstwa Addison Jones

„Jedynym tańcem, który mieliśmy – lub naprawdę potrzebowaliśmy – była Hora”, mówi Brooke. „Bycie uniesionym w powietrze ponad wszystkimi to jedno z moich ulubionych wspomnień”.

Patrząc wstecz na ich po prostu szykowny brunch weselny, para mówi, aby zrobić właśnie to: „Zachowaj to tak proste, jak to tylko możliwe i nie poć się szczegółami”, mówi panna młoda. „Zatrudnij świetnych sprzedawców, abyś mógł na nich polegać, aby to się stało!”.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Inne