3 złe porady biznesowe, które powinieneś zignorować

Jeśli prowadzisz biznes lub dopiero zamierzasz go rozpocząć, prawdopodobnie już wiesz, że istnieje niezliczona ilość źródeł na temat rozpoczynania i prowadzenia udanej działalności. Jak miło jest uzyskać poradę, należy jednak uważać, czyja mądrość wybrać do naśladowania.

Krajowa Federacja Niezależnych Przedsiębiorstw posiada pewne wskazówki dotyczące poradnictwa, które mogą pomóc Ci uniknąć dokonywania złych wyborów, nawet jeśli zostały one zalecone przez kogoś, kogo znasz lub komu ufasz. Niektóre typowe wskazówki są błędne, mimo że są powszechne – przyjrzyjmy się kilku z nich.

Zła rada biznesowa

Nie przejmuj się drobiazgami: To jest duży błąd. Musisz pocić się drobiazgami od samego początku, zwracać uwagę na drobne szczegóły i budować swój biznes na jak najlepszym fundamencie. Aby to zrobić, trzeba będzie martwić się o wszelkiego rodzaju małych rzeczy, które robią wielką różnicę, takich jak licencjonowanie, inkorporacji, ubezpieczenia, i więcej. Małe szczegóły prawne są zazwyczaj łatwe do obsługi na początku i duży ból głowy, gdy problemy są ujawnione później. Na przykład, jeśli zapomnisz zarejestrować i włączyć swoją firmę, może się okazać, że osobiście odpowiedzialny za wszelkie urazy, które wynikają z operacji.
DIY jest sposób, aby przejść: Istnieje wiele rzeczy, które można nauczyć się robić samemu w tym życiu. Praktykowanie prawa nie jest jednym z nich. Choć prawdą jest, że można znaleźć formularze i wskazówki online, nie chcesz być skąpy o zgodności prawnej i porady. To wymaga szkolenia i edukacji, aby zrozumieć wszystkie implikacje nawet prostej umowy lub formularza prawnego. Prawnik, który sporządza swoje umowy może wyjaśnić znaczenie każdego warunku umowy, na przykład, który będzie również informować negocjacji w dół linii. Jeśli od samego początku będziesz próbował samodzielnie zajmować się kwestiami prawnymi, prawdopodobnie nie zaoszczędzisz czasu ani pieniędzy w dłuższej perspektywie.
Klasyfikacja wykonawców oszczędza pieniądze: Firmy coraz częściej charakteryzują pracowników jako niezależnych wykonawców, aby zaoszczędzić pieniądze. Jasne, że nie płacisz za czas wolny lub dać swoim wykonawcom żadnych świadczeń, ale są koszty tego podejścia. Oprócz tego, że nie wzbudzasz dobrej woli u swoich pracowników, narażasz się również na liczne problemy prawne, jeśli naruszysz prawo. Wielcy międzynarodowi pracodawcy, tacy jak Uber i Lyft, odczuwają negatywne skutki takiego niezależnego podejścia do zatrudnienia, ponieważ muszą stawić czoła poważnym pozwom zbiorowym w związku z błędną klasyfikacją wykonawców. Warto wspierać pracowników, jeśli zależy Ci na produkcji i wolisz nie toczyć wojny ze swoimi ludźmi.

Konsultacje z radcą prawnym

Jeśli jesteś w biznesie, trzeba co najmniej jeden dobry prawnik, który może obsługiwać swoje sprawy i polecam innych prawników dla konkretnych sytuacjach. To nie może zaszkodzić i może tylko pomóc, aby skonsultować się z kilkoma prawnikami i uzyskać poczucie tego, co robią i jak można pracować razem. Uzyskaj wskazówki, które są warte twojego czasu i porady, które pomogą twojemu biznesowi rozkwitnąć.

Śledź FindLaw for Consumers na Google+.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Inne