main viz

RODO

U nas całkowity koszt przygotowania polityki bezpieczeństwa twojej firmy to 2.900 zł netto plus VAT

RODO wchodzi w życie 25 maja 2018 r.

Ogólne Unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), wprowadza szereg zmian w przepisach o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych. Wprowadza też nowe pojęcia i zasady nie znane dotychczas w polskim systemie ochrony danych osobowych. Dotyczy wszystkich podmiotów, które gromadzą lub wykorzystują dane osobowe tj.: zarówno dużych, jak i małych firm, sklepów internetowych, przychodni i gabinetów lekarskich, a także np. szkół, przedszkoli.

Unijne Rozporządzenie (RODO) będzie obowiązywać BEZPOŚREDNIO w polskim porządku prawnym już od 25 maja 2018 r., a tym samym przedsiębiorca, który przetwarza dane osobowe ma obowiązek je stosować w swojej działalności i będzie odpowiadać za jego naruszenie lub niezastosowanie. Kary są dotkliwe i mogą wynieść do 20 mln EURO, a w przypadku przedsiębiorstwa nawet do 4% jego całkowitego rocznego przychodu z poprzedniego roku obrotowego.

DOSTOSUJ PROCES PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH DO WYMAGAŃ RODO - MASZ CORAZ MNIEJ CZASU

Przygotowaliśmy dla Ciebie OPTYMALNY PAKIET POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA TWOJEJ FIRMY

Za 2.900 PLN +VAT otrzymasz pełen pakiet dokumentacji POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA przeznaczonej konkretnie dla TWOJEJ FIRMY i dostosowanej do TWOICH potrzeb. Otrzymasz również naszą pomoc we wdrożeniu POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA TWOJEJ FIRMY, odpowiemy na TWOJE pytania i potrzeby.

 

JAK PRZEBIEGA PROCEDURA?

Po sfinalizowaniu formalności, nasz Klient otrzymuje przygotowany dla jego firmy formularz Ankiety w celu rozpoznanie kluczowych obszarów przetwarzania danych osobowych u Klienta i określenia koniecznych do podjęcia działań w celu wdrożenia dedykowanej dla Klienta POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA. Ankieta ma pozwolić na analizę kluczowych kwestii:

  • jakie dane osobowe przetwarzasz,
  • jaka jest podstawa prawna przetwarzania,
  • gdzie i przez kogo dane są przetwarzane,
  • jakie zabezpieczenia stosujesz,
  • czy dane osobowe są przekazywane innym podmiotom,
  • czy masz możliwości aby realizować nowe prawa osób fizycznych

Na podstawie Ankiety i ewentualnie dodatkowych, indywidualnych ustaleń zostanie przygotowana polityka ochrony danych, procedury ich zabezpieczenia oraz umowy dotyczące powierzenia przetwarzania danych osobowych a zatem pełen pakiet POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA TWOJEJ FIRMY. Po otrzymaniu dokumentacji Klient dokonuje wdrożenia POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA wg naszych zaleceń. Możliwe są również dodatkowe konsultacje w celu uzyskania przez Klienta odpowiedzi na każde pojawiające się pytanie dotyczące POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA i RODO.

Dane kancelarii:

Brykczyńscy i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska
ul. Libelta 29a/4, 61 – 707 Poznań, tel. 61 646 77 31, fax 61 646 77 49
Nr rachunku bankowego: ING BŚ, 19 1050 1520 1000 0090 9421 5309

W razie pytań dzwoń do naszego biura pod nr tel . 61 646 77 31, a w razie potrzeby otrzymasz nr tel. do naszego specjalisty w zakresie ochrony danych osobowych.

Kontakt 24/7

Korzystając z usług prawnych przez Internet mogą Państwo przez 24 godziny na dobę zadawać pytania prawnikom naszej kancelarii.

Dodaj załączniki:
* pola obowiązkowe
Formularz zawiera błędy!