main viz

Doświadczenie

Rozumiemy realia biznesowe i szukając najlepszych rozwiązań zawsze jako priorytet stawiamy zapewnienie jak najlepszej ochrony prawnej i gospodarczej naszego klienta.

Partnerzy Kancelarii oprócz wiedzy z różnych gałęzi prawa posiadają również bogate doświadczenie m.in.

W obsłudze podmiotów gospodarczych, które zdobywali doradzając firmom polskim jak i inwestorom zagranicznym działającym w różnych branżach i sektorach gospodarki, w szczególności z dziedziny handlu, usług medycznych, informatycznych, szeroko pojętych inwestycji budowlanych.

Dzięki dogłębnej znajomości uwarunkowań prawnych oraz specyfiki prowadzenia działalności gospodarczej przez naszych klientów jesteśmy w stanie zaoferować im optymalne i adekwatne rozwiązania ich problemów prawnych. Wiemy bowiem, że zarówno naszym obecnym jak i przyszłym klientom zależy nie tylko na doradztwie stricto prawnym, ale także na biznesowym podejściu do rozwiązywania problemów. Nawet bowiem najlepiej przygotowany projekt inwestycyjny – czy to poszczególne umowy, czy też cała koncepcja wraz z niezbędną dokumentacją- który doskonale zabezpieczy interes klienta, może się okazać nie do zaakceptowania przez pozostałych kontrahentów.

Rozumiemy realia biznesowe i szukając najlepszych rozwiązań zawsze jako priorytet stawiamy zapewnienie jak najlepszej ochrony prawnej i gospodarczej naszego klienta. Dlatego też stale rozwijamy zespół Kancelarii, a także zmieniliśmy siedzibę na nową, bardziej reprezentacyjną i w lepiej dostępnej lokalizacji - na przeciwko Parku Moniuszki w Poznaniu.

Od początku swojej działalności, to jest od roku 2005, Kancelaria aktywnie wspomaga i reprezentuje swoich klientów w najistotniejszych przedsięwzięciach gospodarczych w Polsce, jak również za granicą. Każdego klienta traktujemy z należytym szacunkiem i z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu osiągamy znakomite efekty, a nasi klienci sprawne i zadowalające załatwienie sprawy. 

Zaufali nam

Nasze działy

Dział prawa cywilnego, prawa rodzinnego i prawa pracy

Kancelaria Adwokacka Brykczyńscy i Partnerzy zapewnia swoim Klientom usługi w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, jak również prawa pracy oraz prawa rodzinnego. Kancelaria Adwokacka Brykczyńscy i Partnerzy oferuje również... usługi prawne w zakresie ochrony dóbr osobistych oraz prawa autorskiego. W celu zapewnienia jak najpełniejszej ochrony interesów naszych Klientów, jak również w odpowiedzi na zapotrzebowanie usług prawnych w tym zakresie adw. Anna Brykczyńska zdobyła specjalistyczne wykształcenie w ramach studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie Prawa Własności Intelektualnej.

Dział prawa karnego, karnogospodarczego i prawa medycznego

Pracownicy zaangażowani w pracę tego zespołu obok doświadczenia w kierowaniu sprawami karnymi posiadają także szeroką wiedzę na temat obszarów funkcjonowania podmiotów gospodarczych