main viz

O nas

Misją naszej kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i administracyjnego zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych.

Brykczyńscy i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska

Prowadzona od lipca 2005 roku przez adwokata Jakuba Brykczyńskiego jest nowoczesną firmą prawniczą, w ramach której prawnicy podejmują wyzwania stawiane im przez Klientów i rozwiązują problemy prawne powstałe na gruncie prawa polskiego, europejskiego, czy międzynarodowego.

Misją naszej kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i administracyjnego zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych.

Naszym atutem jest możliwość świadczenia doradztwa nie tylko w języku polskim, ale również w angielskim czy niemieckim.

W naszej pracy odwołujemy się do uniwersalnych ludzkich wartości. Za punkt honoru stawiamy sobie solidność i rzetelność w wykonywaniu naszych obowiązków. Jesteśmy świadomi tego, w jak trudnych sytuacjach życie stawia naszych Klientów, dlatego chcemy służyć im pomocą w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawnych. Klienci mogą być pewni, że powierzone nam zadania rozwiążemy w sposób kompetentny i profesjonalny, w atmosferze zaufania i dyskrecji.

Partnerzy

Adwokat, partner

Jakub Brykczyński

Założycielem kancelarii jest adwokat Jakub Brykczyński, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykształcenie prawnicze uzupełnił także na uniwersytetach zagranicznych: w Salzburgu oraz w Cambridge. Po ukończeniu studiów odbył aplikację adwokacką oraz wpisany został na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Mecenas Jakub Brykczyński od wielu lat współpracuje z wieloma uczelniami i stowarzyszeniami oraz uczestniczy w seminariach oraz konferencjach poświęconych prawu polskiemu i międzynarodowemu.

Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, oraz medycznego. Doradza także członkom organów korporacyjnych spółek z udziałem kapitału polskiego jak i zagranicznego. Wynikiem wszechstronnej działalności adwokata Jakuba Brykczyńskiego jest uczestnictwo w tworzeniu i modernizowaniu jednych z najlepiej rozwijających się spółek na terenie Polski. Mecenas Jakub Brykczyński wydał publikację - kompendium wiedzy na temat "Odpowiedzialności cywilnej lekarzy i podmiotów leczniczych za szkodę medyczną". Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Adwokat, partner

Anna Brykczyńska

Anna Brykczyńska, magister prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, radca prawny, adwokat. W 2008 r. zakończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Odbyła praktyki i staże zawodowe w renomowanych kancelariach oraz w Powiatowej Inspekcji Pracy w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na stanowisku inspektora. W roku 2015 ukończyła studia podyplomowe Na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie Prawa Własności Intelektualnej.

Obecnie jest partnerem w kancelarii adwokackiej Brykczyńscy i Partnerzy, gdzie zajmuje się prowadzeniem obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oraz obsługi procesowej klientów indywidualnych. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Prawnicy